Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Potrzebujesz pomocy?

Wejdź na konto pracownika i sprawdź, kto najszybciej zajmie się Twoją sprawą!

konto pracownika

Rzecznik Pracownika

Instytucja Rzecznika Pracownika służy zbieraniu negatywnych doświadczeń ze strony zleceniobiorców, sytuacji w których zawodzą inne formy kontaktu. Chcemy stale pracować nad jakością naszej współpracy, dlatego zachęcamy do zgłoszeń pojawiających się problemów. Zajmiemy się tym!

Ze względu na anonimowość i brak możliwości weryfikacji nadawcy konkretnej wiadomości, instytucja Rzecznika Pracownika nie służy zbieraniu kart, odwoływaniu grafików czy innych spraw wymagających weryfikacji zleceniobiorcy. Jeśli chcesz skontaktować się z Jobman Group w związku z wykonywanymi zleceniami - zachęcamy do skorzystania z naszych adresów mailowych dedykowanych konkretnym obszarom lub poprzez konto pracownika.

Jeśli masz pytanie dotyczące naszej współpracy lub rozważasz rozpoczęcie współpracy, zapraszamy do sekcji:

W FAQ staramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania. Jednak jeśli nie odpowiemy na te, które Ciebie nurtują - napisz do nas.

Kontakt z Rzecznikiem Pracownika jest możliwy poprzez formularz poniżej - wybierz temat i prześlij nam swoje uwagi.

Jeśli chcesz zostać powiadomiony o statusie i efekcie naszych prac nad Twoim zgłoszeniem - podaj swój adres mailowy. Podanie jego nie jest jednak konieczne i nie będzie wpływać na procedowanie przez nas pojawiających się uwag.

Liczymy na otwartość i dziękujemy za zgłoszenia.

Aby wysłać wiadomość przepisz litery/cyfry z obrazka: