Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

O Jobman Group

Marka Personel Promo jest częścią Jobman Group Sp. z o.o. oferującą rozwiązania z zakresu merchandisingu, doradztwa asortymentowego i aktywnej sprzedaży na terenie dużych sieci handlowych.

Nasze doświadczenie i rozwiązania na polu usług wspierających sprzedaż budujemy i doskonalimy począwszy od roku 2001 kiedy to po raz pierwszy nasi pracownicy pojawili się na halach sprzedaży. Naszym priorytetem jest satysfakcja naszych klientów, dlatego otwieramy się na ich potrzeby odpowiednio dostosowując nasze produkty.

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą wyróżniającą się spośród innych dobrą organizacją i elastycznością.

Bogata struktura operacyjna oraz zaplecze personalne oparte o kompetentny i zaangażowany personel stanowi gwarancję jakości dla naszych biznesowych partnerów. Umożliwia stały nadzór nad realizowanymi zleceniami, krótki czas realizacji nowych zadań i reakcji w sytuacjach awaryjnych.

Wysokie standardy jakościowe świadczonych usług, otwarta i partnerska współpraca zyskały uznanie naszych klientów przekładając się na realizacje zleceń na terenie całej Polski we wszystkich sieciach handlowych.