Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Certyfikaty i wyróżnienia

W Jobman Group (dawniej Biuro Promo) dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi świadczone były zgodnie z najwyższymi i najlepszymi standardami na rynku. Staramy się również aby nasze umiejętności i dorobek potwierdzony były stosownymi certyfikatami i dyplomami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia | 27 październik 2015r

Wydany przez Marszałka Województwa Małopolskiego certyfikat jest dokumentem uprawniającym Jobman Group Sp. z o.o. (dawniej Biuro Promo) do świadczenia usług w zakresie: pośrednictwa pracy (w tym kierowania osób do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych), poradnictwa zawodowego, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Solidna Firma 2013

Certyfikaty Solidna Firma to specjalne wyróżnienie dla firm poświadczające rzetelność i wiarygodność przedsiębiorstwa. W 2013r. nasza spółka otrzymała ten tytuł po raz drugi z rzędu, tym razem w doborowym gronie 157 firm. Wyróżnienie to pokazuje, iż nie spoczywamy na laurach i rokrocznie dbamy o to, aby partnerzy, konsumenci oraz eksperci oceniający naszą wiarygodność nie mieli co do tego najmniejszych wątpliwości.

Gala Solidnej Firmy 2013

www.solidnafirma.pl

Biuro Promo GAZELĄ BIZNESU 2013 | ranking najbardziej dynamicznych małych i średnich firm

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasza firma po raz kolejny została wyróżniona tytułem GAZELI BIZNESU i znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich przedsiębiorstw.

W tegoroznej, XIV. edycji rankingu organizowanego przez "Puls Biznesu", osiągnęliśmy 79 miejsce w województwie małopolskim, zaś w zestawieniu ogólnopolskim 910 pozycję.

www.gazele.pl

Złoty Certyfikat Rzetelności 2013 | potwierdzony przez Krajowy Rejestr Długów BIG S.A.

"Złote Certyfikaty Rzetelności to świadectwo uczciwości i solidności. Legitymujące się nimi firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także swój wpływ na jakość polskiej gospodarki.

Aby zostać laureatem Złotych Certyfikatów Rzetelności, należy pozytywnie przejść przez gruntowny proces weryfikacji i selekcji. Daje to pewność, iż lista odznaczonych Złotym Certyfikatem składa się z najlepszych firm."

www.rzetelnafirma.pl

Spółka Biuro Promo SOLIDNA FIRMĄ 2012

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma, to system oceny i weryfikacji rzetelności i wiarygodności przedsiębiorstwa przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych.

"Główne cele programu:

  • propagowanie zasad etyki, takich jak: rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi,
  • promowanie najlepszych firm jako partnerów dla: konsumentów, podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych,
  • tworzenie świadomości o współodpowiedzialności za środowisko naturalne; propagowanie działań proekologicznych i prospołecznych,
  • promowanie firm przestrzegających praw konsumenta i zasad wolnej konkurencji".

Nasza spółka znalazła się w gronie 216 przedsiębiorstw wyróżnionych tym prestiżowym tytułem w 2012 roku.

www.solidnafirma.pl

Jakość Roku 2012 | za usługę leasingu pracowniczego Jobman.pl

"Konkurs JAKOŚĆ ROKU promuje postawy gwarantujące i prowadzące do najwyższej jakości w biznesie. Nie chodzimy na skróty i nie uznajemy kompromisów, gdy gra toczy się o jakość." - Marcin Kałużny, Przewodniczący Kapituły Konkursu Jakość Roku.

Jakość Roku Złoto

Spółka Biuro Promo - trzykrotny laureat konkursu organizowanego przez Fundację Qualitas, odznaczona została tytułami JAKOŚĆ ROKU 2012 - USŁUGA oraz JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO.

www.jakoscroku.pl

Spółka Biuro Promo GAZELĄ BIZNESU 2012 | ranking najbardziej dynamicznych małych i średnich firm

Spółka Biuro Promo po raz kolejny została wyróżniona prestiżowym tytułem „Gazeli Biznesu 2012” w XIII. edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, organizowanego przez redakcję "Puls Biznesu".

W zestawieniu ogólnopolskim zajęliśmy 509 miejsce, co w porównaniu z 2011r. daje nam awans o 719 miejsc.

www.gazele.pl

Złoty Certyfikat Rzetelności 2012 | potwierdzony przez Krajowy Rejestr Długów BIG S.A.

"Złote Certyfikaty Rzetelności to świadectwo uczciwości i solidności. Legitymujące się nimi firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także olbrzymi wpływ na jakość polskiej gospodarki.

Aby zostać laureatem Złotych Certyfikatów Rzetelności 2012, należy pozytywnie przejść przez gruntowny proces weryfikacji i selekcji. Daje to pewność, iż lista odznaczonych Złotym Certyfikatem składa się z najlepszych firm."

www.rzetelnafirma.pl

Jakość Roku 2011 | za usługę leasingu pracowniczego Jobman.pl

Organizując konkurs JAKOŚĆ ROKU promujemy dążenie do doskonałości, której - co prawda jak powiedział pewien chiński filozof - osiągnąć się nie da ale trzeba i należy do niej zmierzać. Takie podejście do biznesu i konsumentów daje przewagę konkurencyjną - powiedział Marcin Kałużny, redaktor naczelny Biznes Raportu i Economy Life TODAY, podczas otwarcia Gali Finałowej konkursu JAKOŚĆ ROKU 2011.

Spółka Biuro Promo jako dwukrotny zwycięzca konkursu, odznaczona została ponadto tytułem JAKOŚĆ ROKU SREBRO.

Organizatorem konkursu jest Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz redakcja Biznes Raportu ukazującego się w Dzienniku Gazeta Prawna.

www.jakoscroku.pl

Spółka Biuro Promo GAZELĄ BIZNESU 2011 | ranking najbardziej dynamicznych małych i średnich firm

Spółka Biuro Promo po raz kolejny została wyróżniona prestiżowym tytułem „Gazeli Biznesu 2011” w XII. edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, organizowanego przez redakcję "Puls Biznesu".

W zestawieniu ogólnopolskim zajęliśmy 1228 miejsce, co w porównaniu z 2010r daje nam awans o 190 miejsc.

www.gazele.pl

Wyróżnienie EURO LEADER 2011 | w zakresie działalności o charakterze Agencji Pracy Tymczasowej pod marką JOBMAN.pl

Wyróżnienie EURO LEADER przyznawane jest przez Kapitułę Europejskiego Konkursu Promocyjnego wyróżniającym się laureatom konkursu z tytułem "Lider Rynku".

Organizatorem konkursu są INTERRES INTERNATIONAL FAIR oraz FORUM LIDERÓW POLSKICH.

www.lider.pl

Certyfikat LIDER RYNKU 2011 | Najlepsza firma w Polsce w zakresie działalności o charakterze Agencji Pracy Tymczasowej pod marką JOBMAN.pl

Kapituła Konkursu LIDER RYNKU 2011 EURO LIDER już po raz trzeci przyznała spółce Biuro Promo tytuł LIDER RYNKU za najwyższe standardy świadczonych usług, wyróżniające Biuro Promo na tle konkurencji.

Organizatorem konkursu są INTERRES INTERNATIONAL FAIR oraz FORUM LIDERÓW POLSKICH.

www.lider.pl

Złoty Certyfikat Rzetelności 2011 | potwierdzony przez Krajowy Rejestr Długów BIG S.A.

"Odznaczenie Złotym Certyfikatem Rzetelności to świadectwo niepodważalnej rzetelności i solidności dla najlepszych i najbardziej wiarygodnych przedsiębiorstw w Polsce. Legitymujące się nim firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także olbrzymi wpływ na jakość polskiej gospodarki.

Aby zostać laureatem Złotych Certyfikatów Rzetelności 2011, należy pozytywnie przejść przez gruntowny proces weryfikacji i selekcji. Daje to pewność, iż lista odznaczonych Złotym Certyfikatem składa się z najlepszych firm."

www.rzetelnafirma.pl

Certyfikat SAZ | zaświadczający spełnienie założeń Programu Certyfikacji Członków Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia

Celem wprowadzenia Programu Certyfikacji Członków SAZ jest stworzenie wzorca, zdefiniowanie zachowan pożądanych w obszarze działania członkowskiej agencji zatrudnienia, które przyczynią się do podniesienia: jakości usług agencji, wiarygodnosci agencji zrzeszonych w SAZ, prestiżu SAZ oraz wizerunku branży.

Certyfikat ważny do 31 grudnia 2012r.

www.saz.org.pl

Spółka Biuro Promo GAZELĄ BIZNESU 2010

Nasza spółka otrzymała prestiżowy tytuł „Gazeli Biznesu 2010” w XI. edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, organizowanego przez redakcję "Puls Biznesu". W zestawieniu ogólnopolskim zajęliśmy 1418. miejsce wśród 3500 firm uznanych za tegoroczne Gazele Biznesu. Natomiast wśród 327. wyróżnionych firm z Małopolski - 132. miejsce.

"Z punktu widzenia "Pulsu Biznesu" gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu.

Gazela Biznesu 2010 jest zatem firmą, która:

  • rozpoczęła działalność przed rokiem 2007 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś
  • w roku bazowym 2007 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych
  • w latach 2007-2009 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży
  • w latach 2007-2009 ani razu nie odnotowała straty
  • umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej od roku 2007 (publikując je w Monitorze Polskim B albo przekazując dane do Coface Poland albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego)."

Autorem rankingu jest Coface Poland - specjalista w dziedzinie informacji gospodarczej.

www.gazele.pl

Dyplom wyróżnienia w IV edycji konkursu GEPARDY BIZNESU 2009 za dynamiczny rozwój w latach 2006-08

W czwartej edycji konkursu przeanalizowano wyniki 1952 firm z województwa małopolskiego, biorac pod uwage średnią z dynamik przychodów operacyjnych i zysku netto w latach 2006-2008. Spółka Biuro Promo w tym zestawieniu zajęła 126. miejsce.

"W latach 2006-2008 mieliśmy w Polsce okres dużego zapotrzebowania na pracowników tymczasowych. Duży popyt na pracę i mała podaż pracownika pozwoliły rozwinąć się naszej firmie, która potrafiła profesjonalnie odpowiedzieć na potrzeby Klienta, m.in. dzięki inwestowaniu w innowacyjne rozwiązania", wyjaśnia Adrian Sysiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Biura Promo Sp. z o.o. w Krakowie (126. miejsce). "Wdrożyliśmy system informatyczny wspomagający zarządzanie pracownikami tymczasowymi oraz jako jedyna agencja wprowadziliśmy elastyczne formy rozliczenia z pracownikami tymczasowymi. Nasi pracownicy otrzymywali wynagrodzenie po każdym dniu pracy. Nowatorskie podejście do współpracy z klientem i zastosowanie wymienionych narzędzi przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy w tym okresie", dodaje Adrian Sysiak.

Organizatorem konkursu jest Instytut Lokalnego Biznesu.

www.gepardybiznesu.pl

Certyfikat SAZ | zaświadczający spełnienie założeń Programu Certyfikacji Członków Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia

Celem wprowadzenia Programu Certyfikacji Członków SAZ jest stworzenie wzorca, zdefiniowanie zachowan pożądanych w obszarze działania członkowskiej agencji zatrudnienia, które przyczynią się do podniesienia: jakości usług agencji, wiarygodnosci agencji zrzeszonych w SAZ, prestiżu SAZ oraz wizerunku branży.

Certyfikat ważny do 31 maja 2011r.

www.saz.org.pl

Certyfikat LIDER RYNKU 2010 | Najlepsza firma w Polsce w zakresie działalności o charakterze Agencji Pracy Tymczasowej pod marką JOBMAN.pl

Kapituła Konkursu LIDER RYNKU 2010 EURO LIDER po raz kolejny przyznała spółce Biuro Promo tytuł LIDER RYNKU za najwyższe standardy świadczonych usług, wyróżniające Biuro Promo na tle konkurencji.

Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Konkurs wyłania liderów w trzech kategoriach: firma, produkt, usługa.

O wyborze lidera decyduje Kapituła Ekspertów Konkursu biorąc pod uwagę takie cechy jak produktywność, kreatywność, innowacyjność, jakość usług oraz konkurencyjność.

Laureaci konkursu uzyskują tytuł Lidera Rynku i Certyfikat z licencją uprawniającą do wykorzystywania tytułu i znaku w promocji i reklamie.

Organizatorem konkursu są INTERRES INTERNATIONAL FAIR oraz FORUM LIDERÓW POLSKICH.

www.pl.lider.pl

Dyplom JAKOŚĆ ROKU 2009 | w kategorii usługa, za serwis rekrutacyjny Jobman.pl

Konkurs Jakość Roku to największy organizowany konkurs jakościowy w Polsce, skierowany do firm wyróżniających się projakościowym podejściem do zarządzania.

Czwarta edycja konkursu Jakość Roku 2009 wyłoniła firmy, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. Przy wyborze laureatów tytułu brano pod uwagę m.in.: wdrożone systemy jakości, uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa. Tytuł Jakość Roku ma motywować firmy do wdrażania i ulepszania polityki jakości, a zarazem stanowić pomoc dla konsumentów w wyborze produktów sprawdzonych, godnych zaufania oraz wysokiej i stabilnej jakości.

Organizatorem konkursu jest Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz redakcja Biznes Raportu ukazującego się w Dzienniku Gazeta Prawna.

  

www.jakoscroku.com

Certyfikat o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia | 4 września 2009r

Wydany przez Marszałka Województwa Małopolskiego certyfikat jest dokumentem uprawniającym Biuro Promo (obecnie Jobman Group) Sp. z o.o. do świadczenia usług w zakresie: pośrednictwa pracy (w tym kierowania osób do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych), poradnictwa zawodowego, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Certyfikat Lider Rynku 2009 | Najlepsza firma w Polsce w zakresie działalności o charakterze Agencji Pracy Tymczasowej pod marką JOBMAN.pl

Konkurs Lider Rynku 2009 Euro Lider adresowany jest do firm, które kierują się najwyższymi standardami i tym samym wyróżniają się na tle konkurencji.  
Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Konkurs wyłania liderów w trzech kategoriach: firma, produkt, usługa.

O wyborze lidera decyduje Kapituła Ekspertów Konkursu biorąc pod uwagę takie cechy jak produktywność, kreatywność, innowacyjność, jakość usług oraz konkurencyjność.

Laureaci konkursu uzyskują tytuł Lidera Rynku i Certyfikat z licencją uprawniającą do wykorzystywania tytułu i znaku w promocji i reklamie.

Organizatorem konkursu jest InterRES International Fair.

  

www.pl.lider.pl

Spółka Biuro Promo (obecnie Jobman Group) członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia - SAZ - powstało 10 lutego 2005 r. w Warszawie jako branżowa organizacja pracodawców zrzeszająca agencje zatrudnienia.

Od 1 czerwca 2005 roku Stowarzyszenie jest członkiem Konfederacji Pracodawców Polskich, największej organizacji pracodawców w Polsce.

W Stowarzyszeniu Agencji Zatrudnienia funkcjonuje Komisja Etyki, której działania są ukierunkowane na utworzenie przejrzystych i jednolitych zasad funkcjonowania agencji zatrudnienia na rynku pracy oraz na rozstrzyganie ewentualnych sporów pomiędzy agencjami członkowskimi lub agencjami i ich Klientami.

www.saz.org.pl