Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Patronaty

Poniżej lista wydarzeń w jakich braliśmy aktywny udział, wspierając naszych przyjaciół ze środowisk szkolnych i uczelnianych (Stowarzyszeń, Związków).

Fundacja Tesco Dzieciom na rzecz Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala w Krakowie.

30 sierpnia 2014

Fundacja Tesco

Miesiąc do miesiąca, rok do roku uczestniczymy w coraz większej ilości działań charytatywnych. Kolejny miesiąc – Sierpień tego roku – upłynie nam na przygotowaniu działań w ramach kolejnego Biegu Charytatywnego TESCO.

Już 30 sierpnia - na wielu poziomach, bo oprócz samego biegu, jako Partner udzielimy wsparcia finansowego oraz organizacyjnego w planowanych działaniach - pojawimy się na krakowskich Błoniach.

Dochód z biegu w całości przekazywany jest na zakup sprzętu, wyposażenia oraz remont pomieszczeń dla dzieci, w tym: świetlicy, sali naukowej i sali rehabilitacyjnej.

Kilka słów o beneficjencie: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie jest jednym z najważniejszych ośrodków medycznych, edukacyjnych i badawczych w Polsce, posiada 27 oddziałów i dysponuje 500 łóżkami dla małych pacjentów (w wieku do lat 18). W 47 poradniach rocznie udzielanych jest 150 000 konsultacji specjalistycznych, a Izba Przyjęć udziela ponad 27 000 porad. Rocznie w Szpitalu wykonuje się około 6 500 zabiegów operacyjnych.

Co będziemy robić? W ofercie są 3 biegi, na dystansach:

 • 10 km
 • blisko 4 km
 • 100 metrów: „bieg na szpilkach”
 • zawody biegowe dla dzieci w różnym wieku.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. Wszelkie szczegóły znajddziecie na stronie Fundacji Tesco Dzieciom: fundacjatesco.pl

Kraków Business Run 2014

14 września 2014

KBR

Podobnie jak w roku poprzednim, i w tym startujemy. Tym razem już dwie drużyny Jobman.pl - JobRun - wezmą udział w biegu Kraków Business Run. W tym roku zaprosiliśmy do naszych drużyn również naszych Zleceniobiorców.

Kraków Business Run to inicjatywa podejmowana przez Fundację Jaśka Meli - Poza Horyzonty. Każdego roku zbierane są fundusze dla osób niepełnosprawnych, które dzięki naszym wspólnym wysiłkom odzyskują dawną sprawność. Cel jest szczytny.

W kilku słowach o biegu:
"Będzie to trzecia edycja bardzo już popularnej w mieście imprezy biegowej. To charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety, którego trasa jak co roku wiedzie wokół krakowskich Plant. Start i meta będą znajdowały się na Rynku Głównym – od strony Ratusza. Dystans do pokonania dla jednego zawodnika w pięcioosobowym zespole wynosi 3,8 km, czyli łącznie 19 km dla całego zespołu."

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: krakowbusinessrun.pl/

Podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy do zaangażowania się dodatkowe sposoby:

 • Zapraszamy do wsparcia Danuty i Daniela - beneficjentów biegu, poprzez wpłatę dowolnej wysokości kwoty poprzez strony naszych zespołów: JobRun i JobRun II. Cel jest szczytny, całość przekazanej kwoty zostanie przeznaczona na protezy dla Danuty i Daniela.

 • Zapraszamy do bezpośredniego pojawienia się i wsparcia w czasie trwania Kraków Business Run na Rynku Głównym 14 września 2014.

Relację z przygotowań do biegu znajdziecie na naszym fanepage'u: www.facebook.com/events/235205193339884/

"A jutro też Wam uciekniemy!" | czyli Jobman wspiera Kraków Business Run 2013

15 września 2013

Z zainteresowaniem zapoznaliśmy się z przedsięwzięciem organizowanym przez Fundację Jaśka Meli Poza Horyzonty czyli Kraków Business Run. Decyzja była szybka - wchodzimy w to! W moment zebraliśmy zespół pięciu osób, które pojawią się we wrześniu na Rynku w Krakowie i w biegu sztafetowym godnie będą reprezentować JOBMAN.pl. Wśród nich są nikt inny jak sam Prezes spółki, Dyrektor Sprzedaży i reprezentanci działów Biuro Promo. Skład zespołu wskazuje więc na priorytet i poziom naszego zaangażowania.

Najcięższą pracę bierzemy na siebie – pobiegniemy, pomożemy!

Was drodzy Państwo zapraszamy do zaangażowania się na trzy dodatkowe sposoby:

 • Zapraszamy do wsparcia Agnieszki, na przykład poprzez wpłatę dowolnej wysokości kwoty poprzez stronę http://krakowbusinessrun.pl/pl/team/369. Cel jest szczytny, Agnieszka wiele jeszcze zrobi dzięki Państwa pomocy. Całość przekazanej kwoty zostanie przeznaczona na protezy dla głównej bohaterki.

 • Zapraszamy również do wyrażania sympatii i wsparcia psychicznego dla naszego zespołu poprzez LUBIĘ TO!

 • Zapraszamy do bezpośredniego pojawienia się i wsparcia fizycznego (na wypadek konieczności wykonania masażu serca czy sztucznego oddychania). W czasie trwania Kraków Business Run na Rynku Głównym odbędzie się rodzinny piknik z punktami cateringowymi, występami i atrakcjami dla dorosłych i dla dzieci. Ale to dopiero we wrześniu. Na tą chwilę - każda kwota przybliża Agnieszkę do sprawniejszego życia.

Kilka słów o samym projekcie

Kraków Business Run to jedyny w swoim rodzaju charytatywny bieg biznesowy.

W tym roku Kraków Business Run odbędzie się po raz drugi. W 2012 dzięki uczestnictwu ponad tysiąca biegaczy, udało się zakupić protezę nogi dla młodej dziewczyny – Justyny Topa, która dzięki temu zyskała szansę na normalne życie. Zobacz realację Kraków Business Run 2012.

Kraków Business Run 2013 jest dedykowany Agnieszce Harasim. Agnieszka ma 25 lat, pochodzi z Podlasia, ale mieszka w Krakowie. Urodziła się bez nóg. Mimo to jest bardzo aktywną osobą – lubi sport, gra w koszykówkę na wózku, posiada patent żeglarski. Jest młoda, energiczna i nie lubi nudy. Jednak jej stare, ciężkie protezy są już zupełnie zużyte i za małe. Wózek inwalidzki jest raczej więzieniem niż pomocą i każde wyjście z domu jest dla niej dużym problemem. Agnieszka nie lubi się poddawać i wierzy, że może być inspiracją dla osób w podobnej sytuacji. Chce im udowodnić, że kalectwo nie przekreśla reszty życia.

Jednak teraz to właśnie ona potrzebuje pomocy.

Dlatego z grona swoich podopiecznych Fundacja Jaśka Meli wskazała Agnieszkę jako osobę, której będzie zadedykowany Kraków Business Run.

„Kraków Business Run 2013 będzie trwał kilka godzin, a może zmienić całe życie Agnieszki. Już teraz chciałbym podziękować wszystkim osobom, które zdecydują się na udział. Wasz wysiłek i zaangażowanie jest dla nas najwspanialszym darem” - powiedział Jasiek Mela, Prezes Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Trasa sztafety wiedzie wokół krakowskich Plant, a start i meta będą znajdowały się na Rynku Głównym. Dystans do pokonania dla jednego zawodnika w zespole wynosi 3,8 km, czyli 19 km dla całego zespołu.

No to pobiegliśmy

Nawet bez pomocy defibrylatora ukończyliśmy w komplecie niedzielny bieg. Nikt nie dostał zawału i nie zanotowaliśmy piany na ustach. My żyjemy, a Agnieszka będzie chodzić.

I choć 356 miejsce na 420 sztafet nie jest najlepszym z możliwych wyników, to nie o szybkość tutaj chodziło. Celem było zebranie funduszy na protezy dla Agnieszki i to nam się udało.

W tej kategorii wypadliśmy już dużo lepiej – 26 miejsce na 420 sztafet i kilkaset złotych zebranych w szczytnym celu uznaliśmy za nasz sukces. Za rok będzie już tylko lepiej i to nie dlatego, że gorzej być już nie może ;)

Kraków Bussiness Run 2013 Kraków Bussiness Run 2013 Kraków Bussiness Run 2013

Dziękujemy tym, którzy wsparli nas duchowo, finansowo i dobrym słowem. Każda forma wsparcia była dla nas ważna.

Jeśli ktoś z Was zdecydował się na Wolontariat przy organizacji imprezy (do czego zachęcaliśmy kilka tygodni temu) zapraszamy do podzielenia się wrażeniami, również mile widziane będą Wasze zdjęcia.

www.krakowbusinessrun.pl

Ogólnopolska konferencja naukowa "Polityka rachunkowości a jakość sprawozdania finansowego", Lublin | Katolicki Uniwersytet Lubelski

2 grudnia 2011

Cel konferencji: wieloaspektowa analiza polityki rachunkowości oraz wymiana poglądów i doświadczeń w obszarze jej kreowania, stosowania, przestrzegania oraz wpływu na jakość sprawozdań finansowych.

Organizatorami koferencji były:

 • Katedra Bankowości Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II,
 • Katedra Rachunkowości Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II,
 • Katedra Finansów i Rachunkowości Politechniki Lubelskiej,
 • Katedra Finansów i Rachunkowości Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Firma Biuro Promo Sp. z o.o. jako właściciel marki Jobman.pl miała możlwość współuczestniczenia w tym wydarzeniu dołączając do grona sponsorów.

www.kul.pl

DZIEŃ DAWCY SZPIKU KOSTNEGO - Studenci w Walce Przeciw Białaczce, Kraków | Fundacja DKMS

10 marca 2011

47 Rajd Politechniki Krakowskiej

30 kwietnia - 3 maja 2009

Wyścigi o Puchar Dziekana Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej

15 października 2008

"Spotkanie z Mistrzem: Krzysztof Zanussi" | Samorząd Studentow U.J. w Krakowie

13 maja 2008

Juwenalia KSW | Samorząd Studentow KSW w Krakowie

maj 2008

XLVI Energetyczny Rajd Politechniki Krakowskiej

1 maja 2008

Kwiecień Krwiodawstwa w Krakowie

1-24 kwietnia 2008

Wybory Super Studenta / Najmilszej Studentki | Samorząd Studentow U.J. w Krakowie

16-17 kwietnia 2008

Dzień Otwarty U.J. | Samorząd Studentow U.J. w Krakowie

14 marca 2008

Bal V roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie| NZS UE w Krakowie

25 stycznia 2008

Połowinki | NZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

14 grudnia 2007

Połowinki to impreza organizowana na początku drugiego semestru z myślą o studentach 3 roku. Odbywa się (jak wskazuje nazwa) wtedy, gdy studentom tym jest już bliżej niż dalej (co wcale nie znaczy "z górki") :) Może nie powinni jeszcze myśleć o magisterce, ale na pewno powinni dobrze się wybawić.

Wampiriada | NZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

28 listopada 2007