Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

  • Konto pracownika

Informujemy, że z dniem 3 marca 2016 r. wprowadzamy zmiany w Strefie Pracownika.

W związku z małą liczbą osób biorących udział w Programie, zdecydowaliśmy się na zmniejszenie ilości licytacji do dwóch w tygodniu. Licytacje będą trwać dłużej (od poniedziałku do czwartku oraz od czwartku do poniedziałku).

Jednocześnie informujemy, że sposób naliczania punktów nie ulega zmianie.

Program lojalnościowy Strefa pracownika to dostęp do wyjątkowych nagród przygotowanych dla stałych pracowników Jobman Group. Każdego dnia otwiera się przed Wami możliwość uczestniczenia w licytacjach, w których macie okazję wykorzystać zdobyte punkty.

Pracując w JOBMAN.pl za przepracowane godziny otrzymujesz dodatkowo punkty profitowe: 10 punktów profitowych za każdą godzinę pracy. Więc im więcej przepracowanych godzin tym więcej punktów. Extra punkty można otrzymać uczestnicząc w przygotowanych programach:

  • Punkty na start - 1 000 pkt. na dobry początek.
  • Merch Miesiąca Stoiska Tekstylnego - osoby wyróżnione tytułem Merch Miesiąca w sieci Tesco otrzymują 4 000 pkt.

Jeśli jesteś już naszym pracownikiem, zaloguj się do Konta pracownika, a następnie przejdź do AKTUALNYCH LICYTACJI i wybierz nagrodę, którą chcesz licytować.

Licytując podajesz maksymalną ilość punktów jaką chcesz przeznaczyć na nagrodę. System licytacji będzie automatycznie przebijać oferty innych licytujących tylko o jeden punkt, do wysokości zalicytowanego przez Ciebie maksimum. Dzięki takiemu systemowi, nie ryzykujesz wydania większej liczby punktów, niż będzie to konieczne do zwycięstwa w licytacji, a zaoszczędzone punkty będziesz mogł wykorzystać w kolejnych licytacjach. Więcej informacji dotyczących zasad licytowana i odbierania nagród znajdziesz w zakładce POMOC.

Przed licytowaniem zapoznaj się z REGULAMINEM LICYTACJI.

Strefa pracownika